Aktualności

Polska jakiej nie Znasz

Przepiękne plaże, alpejski charakter Tatr, czy kraina jezior, to tylko niektóre z naturalnych walorów turystycznych Polski, przyciągających rzesze turystów z całego świata. Odkryj niesamowitą koegzystencję rozwijającego się kraju we wschodniej Europie, z tradycją i obyczajami panującymi w miejscowościach turystycznych.

Poznaj tragiczną historię miast pochłoniętych zniszczeniami drugiej wojny światowej i siłę charakteru ludzi je zamieszkujących, których determinacja i upór umożliwiły praktycznie w całości zrekonstruować to, co wojna nam odebrała.

Klimat starówki \warszawskiej w najszybciej rozwijającym się mieście Polski, przeniesie cię zarówno w czasy znakomitej sztuki renesansu, baroku, czy bezpośrednio w epicentrum powstania warszawskiego. To niezwykłe miasto ulokowane na brzegu meandrującej Wisły sprawi, że wieczory spędzone na warszawskich deptakach, w ogrodach, parkach i bulwarach rzeki, zostaną niezapomniane…. Innym, wielokulturowym miastem jest Gdańsk i dwa pozostałe nadmorskie miasta północnej części Polski, a mianowicie Gdynia i Sopot. Niezależność polityczna „wolnego” miasta Gdańsk, przyczyniła się do jego rozwoju i charakteru, który został określony jako centralne miasto handlu portowego. Dziś, miasto przyciąga swoją oryginalną architekturą, niesamowicie malowniczą i bogatą. Silny rozwój Gdańska, nie przyczynił się jednak do nadmiernego uprzemysłowienia żadnego z trzech miast trójmiasta, a co za tym idzie, niesamowitą przyjemnością jest spacerować najdłuższym, drewnianym molo w Sopocie, czy podziwiać przepiękne krajobrazy z wysokiego klifu nad złocistymi plażami Bałtyku. Przenosząc się o blisko 650 km na południe Polski, trafiamy do słynnego Krakowa, wcześniejszej stolicy Polski. Wyjątkowy smak architektoniczny tego miasta, tradycja i kultura jego mieszkańców sprawi, że lampka wina wypita na jednym z licznych krakowskich ogródków letnich na długo pozostanie w twojej pamięci. Kraków jest stolicą małopolski, regionu o nadzwyczajnym rysie kulturowym i naukowym Polski. To tutaj, masz szanse zwiedzić jeden z najlepszych uniwersytetów w Polsce, czy podziwiać wspaniałą architekturę Zamku na Wawelu. O dwunastej w południe, z wieży kościoła mariackiego usłyszysz przerwany hymn, którego dźwięk ostrzegał mieszkańców o niebezpieczeństwie, a jego niedokończona melodia, przypomina o najeździe Szwedów na Polskę.

Innym nie mniej ciekawym miejscem w województwie małopolskim jest Zakopane, zimowa stolica Polski. Ta wyjątkowa miejscowość, przyciąga nie tylko amatorów białego szaleństwa na liczne, świetnie przygotowane trasy narciarskie, ale przede wszystkim piechurów, kochających tą malowniczą miejscowość usytuowaną w sercu Tatr. Tradycyjne sery – oscypek, bundz czy bryndza, to tylko przykład tradycyjnie wyrabianych przysmaków góralskich. Góralskie potrawy kuszą turystów przemieszczających się handlową uliczką Zakopanego – Krupówkami.

Te i inne atrakcje turystyczne Polski, tak oryginalne i niepowtarzalne w skali Europy, pokażemy Ci z największym zaangażowaniem i profesjonalizmem nie tyle pracowników turystyki, co prawdziwych fascynatów polskiej kultury, historii i turystyki.

Każda impreza jest przygotowywana przez nas całkowicie w porozumieniu z klientami naszej firmy, co jest gwarancją sukcesu i pełnego zadowolenia naszych klientów. Imprezy „szyte na miarę” cieszą się niezwykłym zadowoleniem z uwagi na ukierunkowane działanie pracowników firmy. Specjalizujemy się w imprezach maksymalnie 15 osobowych, która to liczebność umożliwia nam precyzyjne dotarcie do każdego uczestnika organizowanej przez nas imprezy.

W przypadku faktycznego zamówienia na imprezę turystyczną, ostateczny kosztorys zostanie przesłany w ciągu czterech dni od daty złożenia zamówienia, (nie uwzględniając dni weekendowych