Bizness

Warsaw Manager Trip, to grupa młodych i odpowiedzialnych ludzi, organizujących twoją wizytę businessową w stolicy, a także, organizujących czas wolny poza pracą zawodową.

Firma współpracuje z wieloma korporacjami o światowej randze, pomagając we właściwy sposób zorganizować pobyt reprezentantów danej placówki w Polsce, dbając o ich wygodę, bezpieczeństwo i zadowolenie z pobytu w naszym kraju, co często przekłada się na pomyślność interesów.

Firma uczestniczy w doborze odpowiedniego zakwaterowania, (rekomendując tanie i luksusowe apartamenty gościnne), transportu miejskiego wraz z transferem z lotnisk krajowych i dworców kolei,(patrz: transport) wyżywienia, a przede wszystkim organizuje twój czas wolny, pomagając poznać polską kulturę przez historię i rozrywkę.

Wysyłając swojego pracownika do placówki w Warszawie, nie musisz się martwić o bilety, rezerwacje i dojazd do różnych miejsc na czas, ponieważ my, jesteśmy do twojej dyspozycji.

Współpracując z WMT pracujesz, wypoczywając:

  • oferujesz sowim pracownikom bezpieczeństwo i swobodę w poruszaniu się po mieście,
  • zyskujesz kierowcę i kwalifikowanego przewodnika w jednej osobie,
  • współpracując z WMT, uzyskujesz szereg rabatów w warszawskich restauracjach, kawiarniach i klubach
  • masz niesamowitą okazję poznać Warszawę i Polskę widzianą oczami młodych i pozytywnie nastawionych do życia ludzi,
  • będąc uczestnikiem małej, alternatywnej grupy, masz szanse poznać miasto z zupełnie innej perspektywy w miły i wygodny sposób.

W celu ustalenia szczegółów, wyślij mail, lub zadzwoń