Motywacja

Odpowiednio umotywowana i zintegrowana załoga, to sukces Twojej Firmy.

Kluczem do osiągnięcia wysokiej wydajności w pracy przy miłej atmosferze współpracy, jest odpowiednia motywacja pracowników.

Pracownicy WMT, posługując się wieloletnim doświadczeniem w organizacji turystyki INSENTIVE dla dużych grup korporacyjnych, oferują swoim klientom doskonałą zabawę w tak peryferyjnych miejscach Świata jak Gruzja czy Kazachstan. Oferta, kierowana jest przede wszystkim do ludzi szukających niestandardowych przeżyć turystycznych, wzbogaconych raftingiem rwącymi górskimi rzekami, wyprawy kładami po wyschniętych korytach rzecznych, czy konne przejażdżki po „starej drodze wojennej”. Dla szukających mocniejszych wrażeń, polecamy ekstremalne zjazdy narciarskie po zboczach Kaukazu, oczywiście przy akompaniamencie helikoptera, wyprowadzającym nas na wysokość 5000 m. p.p.m.

Doskonałą jednak propozycją wspomagającą zintegrowanie pracowników, są wyjazdy organizowane w Polsce, przy mniejszym nakładzie środków i czasu. Turyści korzystający z tej oferty, maja niebywałą szansę poznać przepiękne zakątki Polski, takie jak „Szwajcaria Podlaska”, Serpelice, czy Zaborek, uczestnicząc w zjazdach na stalowej linie przez Bug, pokonując „małpi gaj”, umieszczony na skarpie Bugu, czy bawiąc się w ski-ring, czyli narciarstwo na równinach na linie ciągniętej przez konia.

WMT, jako jedna z nielicznych firm, proponuje całkowity wybór opcji turystycznych, w zależności od upodobań zlecających.

W celu ustalenia szczegółów, wyślij mail, lub zadzwoń