Rodzina

Gdyby nie WMT, zwiedzenie Warszawy dla wielu rodzin, a przede wszystkim dzieci, byłoby niemożliwe, a przecież stolicę, każdy znać powinien. Warsaw Manager Trip, daje Wam, rodzinom wyjątkową szansę zwiedzenia miasta, przy minimalnych kosztach. Proponujemy ciekawe zwiedzanie miasta w aktywny sposób, używając do tego celu rowerów, stateczków wodnych, minibusów. Warszawa niekoniecznie musi się kojarzyć z wielkimi kosztami dla rodziny, dlatego proponujemy Państwu pokoje gościnne i wyżywienie w tradycyjnych i najlepszych barach mlecznych Warszawy, co ma niewątpliwy urok. Warszawę, traktujemy również jako pewnego rodzaju bazę wypadową, aby poznać tak piękne miejsca jak Żelazowa Wola – miejsce narodzin Fryderyka Chopina, Arkadia – niewątpliwie najbardziej romantyczny park w Polsce, czy przepiękny pałac w Nieborowie.

Po spektaklu teatralnym przeznaczonym dla najmłodszych, rodziców zapraszamy na dancing, lub wyjście do jednej z wielu kawiarni w Warszawie, zapewniając opiekę dzieciom, profesjonalnej opiekunki.

Rodzinom warszawskim proponujemy wyjazdy na narty, wraz z instruktorem, w małych grupach nie przekraczających 8 osób, co umożliwi prawidłową pracę z grupą na beskidzkich stokach. Tego typu wyjazdy, organizowane są również dla dzieci i młodzieży.
WMT zapewnia organizację noclegów, transportu, wyżywienia, a także dziennych karnetów i ciągłą opiekę instruktora i opiekunki dla najmłodszych.

W celu ustalenia szczegółów, wyślij mail, lub zadzwoń